SlidingCore – technológia ohýbania

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre interiéry > SlidingCore – technológia ohýbania

SlidingCore – technológia ohýbania

SlidingCore je výrobná technika, ktorá kombinuje lisovanie a teplo, čo umožňuje ohýbanie kompaktných dosiek HPL Stratificato od firmy Abet Laminati, a ktorá patrí medzi tzv. postformovanie. SlidingCore bol vytvorený tak, aby spĺňal tak estetické, ako aj funkčné požiadavky. Výsledkom je výrobok s novým a kompaktným vzhľadom. Odolný panel, ktorý už nie je obmedzený svojou pevnosťou v ohybe, ale ktorý umožňuje svoje použitie na projektoch so zakrivenými komponentmi. Výrobok 

zhotovený technológiou SlidingCore je všestranný a používa sa v laboratóriách, školách, nemocniciach, obchodoch, nákupných centrách, hoteloch, kinách, divadlách atď. Je vhodný najmä na kúpeľňové pulty, vnútorné rámy francúzskych dverí alebo na lavice, lavičky, sedačky a stĺpy. Hotový produkt sa vyznačuje odolnosťou proti nárazom, opotrebeniu a rozpúšťadlám, je preto ideálnou voľbou, ktorá zaručuje pevnosť, životnosť a hygienu.

 

...keď sa spracovanie stane projektom.....

 

Ohýbání vysokotlakých laminátů technologií SlidingCore

 

Prispôsobivá technológia

SlidingCore je k dispozícii v dvoch vyhotoveniach – v rovnom vyhotovení, samotné postformovateľné dosky v dvoch veľkostiach, alebo s ohnutím v tvare L alebo S. Vyhotovenie výrobku technológiou SlidingCore možno prispôsobiť vašim potrebám: sme schopní vytvoriť špeciálne formy na prianie zákazníka, ktoré rozširujú ponuku a použitie SlidingCore.

Panely SlidingCore môžu byť vyrobené s čiernym jadrom (BK) alebo hnedým jadrom (štandard), s povrchom Morbida alebo Sei. Ako dekoračná farba môže byť zvolená väčšina farieb z kolekcie Abet Laminati. Pre technológiu SlidingCore možno použiť aj HPL dosky z kolekcie POLARIS. Ďalšie podrobnosti a informácie o konkrétnych rozmeroch a možných farebných vyhotoveniach nás, prosím, kontaktujte.


Tvar "L"

Tvar "S"

Čierne jadro (BK)

Hnedé jadro (Štandard)
 

 

 

 Vlastnosti výrobkov zhotovených technológiou SlidingCore


Postformovateľný

Silný a odolný proti
poškriabaniu a odštipnutiu

Vysoká odolnosť
proti vode a pare

Vysoká odolnosť proti
chemikáliám
a organickým rozpúšťadlám

Antistatický

Široká paleta
farieb kolekcie

Jednoduché
na spracovanie

Jednoduché
na čistenie

Špičkové hygienické
vlastnosti

Vhodné na použitie
pri styku s potravinami
 

 

 

Ukážky ohýbaných výrobkov

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.