Dosky pre exteriéry

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre exteriéry

Dosky pre exteriéry

piktogram

Vzorkovnice kolekcií dekorov HPL laminátov pre exteriéry

Vonkajšie vysokotlakové lamináty MEG oslovia naozaj každého. Celkovo v piatich rôznych kolekciách nájdete približne 100 rôznych dekorov. Dekory jednofarebné, prírodné dekory dreva či kameňa, ale aj metalické dekory. Pokiaľ si nevyberiete, máme pre vás vďaka technológii Abet Digital tiež možnosť výroby vlastného originálneho vzoru.

Viac informácií


piktogram

MEG lamináty pre exteriéry

MEG je samonosný vysokotlakový laminát s dekoratívnym povrchom, vhodný na použitie v exteriéroch. Je odolný proti blednutiu farieb a poveternostným vplyvom podľa štandardu ČSN EN 438:2005, časť 6. MEG je tvorený z vrstiev vlákien celulózy impregnovaných fenolickou živicou a jedným alebo dvoma dekoračnými povrchmi z vlákien celulózy impregnovaných melamínovou živicou.

Viac informácií


piktogram

Použitie exteriérových HPL laminátov

Radi by ste mali naozaj zaujímavú fasádu vášho domu, firemného sídla či administratívnej budovy? Alebo hľadáte zaujímavé a moderné balkónové výplne či ako zatieniť príliš oslnenú časť domu? Nielen to, ale aj ďalšie možnosti ponúka vonkajší HPL laminát MEG v jeho širokej škále farieb a dekorov.

Viac informácií

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.