Dosky pre interiéry

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre interiéry

Dosky pre interiéry

piktogram

Vzorkovnice kolekcií dekorov HPL laminátov pre interiéry

Prezrite si 10 kolekcií najrôznejší dekorov. Veríme, že si každý nájde to pravé pre svoj projekt či zákazníka. Množstvo dekorov a povrchových úprav osloví naozaj každého. Stačí si len vybrať!

Viac informácií


piktogram

Povrchové štruktúry

Poznáte všetky povrchové štruktúry našich HPL laminátov?

Viac informácií


piktogram

Polaris – žiarivá kolekcia

Rovnako, ako sme často fascinovaní svetlom mystickej hviezdy Polárky, priťahuje nás nevysvetliteľným spôsobom inovatívny povrch dosky Polaris. Jej jemné sfarbenie je príjemným spestrením a zároveň poskytuje priestor našej predstavivosti.

Polaris je najnovším modelom produktového radu renomovaného výrobcu HPL laminátov spoločnosti Abet Laminati. Na Polaris sa odkazujú len tí najzvedavejší návrhári hľadajúci neobvyklé riešenia. Na základe dlhodobého výskumu a vývoja firmy Abet Laminati je táto doska hladká a zamatovo jemná na dotyk.

Viac informácií


piktogram

pRAL® – takmer ako prírodný

HPL laminát pRaL® je neobyčajný umelý materiál získaný kombináciou prírodného minerálu a akrylového polyméru. Jeho podstata leží v kráse, farbe, poddajnosti, funkčnosti a mimoriadnych dotykových vlastnostiach. pRaL® nenapodobňuje iné materiály. Má svoju vlastnú charakteristiku, ktorá uspokojí všetky dizajnové požiadavky

Viac informácií


piktogram

Lamishield – pre vysoké hygienické nároky

Antibakteriálny HPL laminát Lamishield, vyrábaný spoločnosťou Abet Laminati, je odpoveďou na špecifickú požiadavku, ktorá sa objavuje stále častejšie: zníženie rizika infekcií a ochorení spojených s krížovou kontamináciou. Vďaka BioCote® technológii strieborných iónov, ktoré sú zapracované do dekoratívnej vrstvy, HPL laminát Lamishield redukuje množstvo baktérií na svojom povrchu až o 99,9 %. 

Viac informácií


piktogram

Stratifficato HPL – skvelé mechanické vlastnosti

Stratificato HPL je materiál, ktorý ponúka skvelé kvality, a to tak funkčné, ako aj estetické. Jeho odolnosť proti opotrebovaniu a výparom, spolu s jeho variabilitou pri obrábaní a montáži, z neho robia ideálny materiál pre samonosné nábytkové zostavy. Všade tam, kde treba kombinovať silu a dizajn, je HPL laminát Stratificato HPL, ktorý môže byť dodávaný v rôznych typoch, kvalitatívne najspoľahlivejším materiálom s najrozsiahlejším estetickým potenciálom, a to aj pre súdobý dizajn všeobecne.

Viac informácií


piktogram

Doorsprint – inšpirácia pre výrobu dverí

Farby predstavujú základný prvok v kolekciách výrobkov spoločnosti Abet LAMINATI. HPL lamináty DOORSPRINT reflektujú najnovšie trendy a ponúkajú dlhodobo obľúbené a elegantné drevené či alternatívne kovové dekory. 

Viac informácií


piktogram

Foldline CPL – vysokoodolný proti poškodeniu

Foldline® je CPL dekoratívny laminát vhodný na horizontálne aj vertikálne interiérové plochy, vyznačuje sa dobrou pružnosťou a povrchovou odolnosťou proti oderu, svetlu, teplu, nie je porézny. Dizajnový laminát Foldline je vhodným riešením pre priestory, v ktorých platia zvýšené nároky na zdravotnú bezchybnosť.

Viac informácií


piktogram

SlidingCore – technológia ohýbania

SlidingCore je výrobná technika, ktorá kombinuje lisovanie a teplo, čo umožňuje ohýbanie HPL kompaktných laminátových dosiek od firmy Abet Laminati. Táto technika patrí medzi tzv. postformovanie. Vďaka SlidingCore bude váš projekt vysoko estetický, ale zároveň aj funkčný.

Viac informácií


piktogram

AbetDigital – potlač dosiek

Abet Laminati obnovuje digitálnu tlač. Abet Digital sa narodil. Nová značka, kompletný servis, jasnejší a jednoduchší spôsob prispôsobenia dekoratívnych prvkov vďaka bezchybnej kvalite a skúsenostiam Abet Laminati. Objavte neobmedzený potenciál pre všetky aplikácie za pomoci Abet Digital.

Viac informácií


piktogram

Mettaleido – sendvičové panely

Metalleido Division produkuje rôzne typy ľahkých sendvičových panelov a jej hlavným cieľom je maximálna kvalita jej produktov, ktoré sú vyrábané hliníkovou plástovou metódou. Sú bežne používané v námornom a železničnom sektore a tiež na výrobu nábytku.

Viac informácií


piktogram

Labgrade plus

Labgrade Plus je inovatívny vývoj pôvodnej kolekcie Labgrade, ktorá sa odporúča najmä tam, kde sa vyžaduje obzvlášť veľká odolnosť proti silným chemikáliám spolu s celkom netoxickým a chemicky inertným povrchom.

Viac informácií


piktogram

Použitie interiérových HPL laminátov

Aké sú najčastejšie, ale aj menej bežné aplikácie HPL vysokotlakových laminátov vo vnútorných priestoroch?

Viac informácií

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.