Stratifficato HPL – skvelé mechanické vlastnosti

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre interiéry > Stratifficato HPL – skvelé mechanické vlastnosti

Stratifficato HPL – skvelé mechanické vlastnosti

Stratificato HPL je materiál, ktorý ponúka skvelé kvality, a to tak funkčné, ako aj estetické. Jeho odolnosť proti opotrebovaniu a výparom, spolu s jeho variabilitou pri obrábaní a montáži, z neho robia ideálny materiál pre samonosné nábytkové zostavy. Všade tam, kde treba kombinovať silu a dizajn, je HPL laminát Stratificato HPL, ktorý môže byť dodávaný v rôznych typoch, kvalitatívne najspoľahlivejším materiálom s najrozsiahlejším estetickým potenciálom, a to aj pre súdobý dizajn všeobecne. Tradičné steny môžu byť ľahko úplne nahradené priečkami zo Stratificato HPL, čo optimalizuje priestor a zároveň minimalizuje nutnosť údržby. Stratificato HPL si zachováva svoje estetické a výkonové charakteristiky po celý čas svojej životnosti. Jadro je vyrobené z vrstiev celulózových vlákien impregnovaných fenolovou živicou; povrch jednej alebo viac vrstiev celulózových vlákien je impregnovaný termo-

setovými živicami, čo zaručuje spojenie dekoratívnych funkcií s vysokotlakovým procesom v súlade so smernicami EN 438:2005 – časť 4. Prirodzené zmeny teplôt a vlhkosti nemajú žiadny nepriaznivý efekt na vlastnosti HPL laminátu Stratificato, a neovplyvňujú ani vzhľad či vlastnosti panela, ktorý sa pri nízkej vlhkosti zmršťuje a pri vysokej rozpína. Z týchto dôvodov by mal byť materiál upravovaný v mieste inštalácie. Kompaktnosť HPL laminátu Stratificato zaručuje skvelú kombinovateľnosť mechanických vlastností, ako sú ohybnosť, pevnosť v tlaku a ťahu a odolnosť proti nárazu.
Stratificato HPL je homogénny a má vysokú hustotu; vďaka tomu v ňom dobre držia spojky, ako sú skrutky a vložky. V zložení Stratificato HPL majú významný podiel obnoviteľné suroviny.

 

 

Prečo si vybrať Stratificato HPL?


Zistite viac o možnostiach Stratificato HPL

 

 

Kolekcia dekorov Stratificato HPL

 

Formáty dosiek

HPL Stratificato 225x100cm HPL Stratificato 244x122cm HPL Stratificato 305x130cm HPL Stratificato 366x161cm HPL Stratificato 420x130cm HPL Stratificato 420x161cm HPL Stratificato 420x186cm

 

Ukážky z projektov

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.