Rezanie a opracovanie materiálu na CNC strojoch

Skip Navigation LinksHome > CNC opracovanie

Rezanie a opracovanie materiálu na CNC strojoch

Firma RETA CZ a.s. ponúka od roku 2008 opracovanie na 3-osovej CNC fréze značky SAHOS. Na tomto stroji sme schopní opracovávať dosky s rozmermi až 4 200×1 400×300 mm.

V apríli 2016 sme nakúpili nové 5-osové CNC frézovacie centrum od firmy HOUFEK a.s. s pracovnou plochou 3 000 × 1 500 × 500 mm a stojanovú pílu od firmy HOLZER, na ktorej možno rezať aj naše najväčšie formáty 4 200 × 1 860 mm.  

V roku 2019 sme rozšírili našu výrobnú kapacitu o pílu SCHELLING FH4 s maximálnou reznou dĺžkou 4 300 mm a skladovaciu kapacitu o automatický sklad Barbaric.

Na píle aj CNC fréze sme schopní opracovať všetky plošné materiály na báze dreva HPL, MDF, DTD a im podobné. Teraz sme schopní narezať a ofrézovať aj cementovláknité dosky typu CEMBRIT.

 

Tieto služby ponúkame tak pre nami dodaný materiál, ako aj na materiál dodaný zákazníkom.

 

Požiadať CNC opracovanie plošných materiálov

 

 

CNC řezání a tvarové opracování plošných materiálů

 

Ďalšie možnosti spracovania HPL dosiek

Medzi ďalšie možné opracovania materiálu patrí tiež ohýbanie HPL kompaktných dosiek, čo je výrobná technika spájajúca teplo a lisovanie. Výsledné výrobky tak nachádzajú svoje použitie na projektoch so zakrivenými komponentmi.

Ďalej je možné HPL laminát prispôsobiť ľubovoľnému dizajnu, či obrázku, alebo fotografii. Čím je možné vyrobiť absolútne originálnu dizajnovú dosku, a to s použitím technológie potlače Abet Digital.

 

 

 

 

Fotogaléria realizovaných projektov

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.