Polaris – žiarivá kolekcia

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre interiéry > Polaris – žiarivá kolekcia

Polaris – žiarivá kolekcia

Rovnako ako sme často fascinovaní svetlom mystickej hviezdy Polárky, priťahuje nás nevysvetliteľným spôsobom inovatívny povrch dosky Polaris. Jej jemné sfarbenie je príjemným spestrením a zároveň poskytuje priestor našej predstavivosti. Polaris je najnovším modelom produktového radu renomovaného výrobcu HPL laminátov, spoločnosti Abet Laminati. Na Polaris sa odkazujú len tí najzvedavejší návrhári hľadajúci neobvyklé riešenia. Na základe dlhodobého výskumu a vývoja

firmy Abet Laminati je táto doska hladká a zamatovo jemná na dotyk. V širokej palete Polarisu nájdete aj extra matné dekory. Bohatá škála Polarisu sa skladá z desiatich farieb: jej extrémna matnosť je zvýraznená piatimi studenými tónmi a piatimi teplými odtieňmi. Z hlbín čiernej až po jasnosť bielej cez ľahkosť piesku po jemne perlovo- alebo tmavosivú. Cesta v rôznych aspektoch matnosti a odolnosti, po objavovaní trendov v ďalších projektoch a s eleganciou pre interiéry.

 

 

Prezrieť kolekciu POLARIS

 

Polaris vysokotlaké lamináty

 

Hrúbky dosák Polaris


0,9 mm
Standard (hnedé jadro)
BK (čierne jadro)

1 - 1,2 mm
Full-color (farebné jadro)
BK (čierne jadro)

10 - 12 mm
Standard (hnedé jadro)
Full-color (farebné jadro)
BK (čierne jadro)
 

 

Rozmery dosiek

3050 x 1300 mm a 4200 x 1300 mm

 

Pre iné vyhotovenie alebo hrúbky materiálu nás, prosím, kontaktujte.

 

Dosky Polaris sú odolné proti


odtlačkom prstov

poškriabaniu

teplu

prerazeniu
 

 

 

Ukážky dosiek Polaris v realizáciách

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.