pRAL® – takmer ako prírodný

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre interiéry > pRAL® – takmer ako prírodný

pRAL® – takmer ako prírodný

HPL laminát pRaL® je neobyčajný umelý materiál získaný kombináciou prírodného minerálu a akrylového polyméru. Jeho podstata leží v kráse, farbe, poddajnosti, funkčnosti a mimoriadnych dotykových vlastnostiach. pRaL® nenapodobňuje iné materiály. Má svoju vlastnú charakteristiku, ktorá uspokojí všetky dizajnové požiadavky. Dizajnéri si musia len vybrať zo širokej ponuky farieb, ktoré sú súčasťou 34 dekorov rozdelených do plných farieb, jemnozrnných a hrubozrnných. Dekory Lime a Arancio vynikajú svojou jasnou žiarivosťou, ako požadujú najnovšie trendy, a ďalším prínosom do spektra farieb je priesvitná verzia už známej mliečne bielej. HPL laminát pRaL® je vyrobený z farebnej pasty, čo znamená, že farba sa rozprestiera vo svojej úplnej sýtosti nielen na povrchu.

Oproti iným materiálom nie je pRaL® studený – jeho tóny sú teplé, mäkké a je príjemný na dotyk. Nenechajte sa však zmiasť jeho „mäkkosťou“ – povrch pRaL® skvele odoláva opotrebovaniu. Ohybnosť, absencia spojov, ľahkosť, odolnosť, hygienickosť a krása – žiadny dizajnér sa nezaobíde bez tohto vysoko funkčného materiálu. Vzorkové balenie obsahuje všetky vzorky spolu s informáciami o celej kolekcii. Nájdete tu popis produktu a všetky dekory a drezy. Vzorky vám poskytnú náhľad, aký lákavý HPL laminát pRaL® je. Údržba pRaL® je jednoduchá a čistenie nie je problém. Používa sa prevažne na pracovné dosky a drezy a je možné ho dodať aj vo veľmi malom množstve s farbami upravenými podľa priania zákazníka.

 

Prezrieť si kolekciu pRAL

 

Fotogaléria

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.