Lamishield – pre vysoké hygienické nároky

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre interiéry > Lamishield – pre vysoké hygienické nároky

Lamishield – pre vysoké hygienické nároky

Antibakteriálny HPL laminát Lamishield, vyrábaný spoločnosťou Abet Laminati, je odpoveďou na špecifickú požiadavku, ktorá sa objavuje stále častejšie: zníženie rizika infekcií a ochorení spojených s krížovou kontamináciou. Vďaka BioCote® technológii strieborných iónov, ktoré sú zapracované do dekoratívnej vrstvy, HPL laminát Lamishield redukuje množstvo baktérií na svojom povrchu až o 99,9 %. V spojení s dobrou hygienou a správnym čistením môže HPL laminát Lamishield zamedziť rastu

širokého spektra mikróbov. Väčšina z kolekcií Abet Laminati môže byť vyrobená v Lamishield verzii. Abet Laminati si zvolil technológiu BioCote®, čo z nej robí vedúceho dodávateľa osvedčenej antimikrobiálnej technológie spoločnostiam na celom svete. BioCote® využíva prirodzené vlastnosti striebra, aby poskytla priebežnú integrovanú antibakteriálnu aktivitu na povrchu HPL laminátu Lamishield po celý čas jeho životnosti.

 

Katalóg LAMISHIELD

 

Fotogaléria

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.