Foldline CPL – vysokoodolný proti poškodeniu

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre interiéry > Foldline CPL – vysokoodolný proti poškodeniu

Foldline CPL – vysokoodolný proti poškodeniu

Foldline® je CPL dekoratívny laminát vhodný na horizontálne aj vertikálne interiérové plochy, vyznačuje sa dobrou pružnosťou a povrchovou odolnosťou proti oderu, svetlu, teplu, nie je porézny. Dizajnový laminát Foldline je hygienicky bezchybný a antibakteriálny, je preto vhodným riešením pre priestory, v ktorých platia zvýšené nároky na zdravotnú bezchybnosť – ordinácie a zázemie zdravotníckych zariadení, škôlky a školy, čakárne a ďalšie verejne prístupné priestory. Výborná odolnosť Foldline proti poškodeniu umožňuje pravidelnú údržbu a čistenie bez toho, aby došlo k poškodeniu povrchu CPL laminátu. Foldline umožňuje postformovanie – ohýbanie a tvarovanie podľa potrieb priestorov, v ktorých bude inštalovaný.

Laminát vďaka tejto vlastnosti možno vytvarovať aj pre zakrivené plochy, na ktoré nemožno použiť neohýbateľné materiály.  Foldline je vhodný na lepenie na bežné podklady (drevo, preglejky, drevotriesky a pod.).

Dekoratívny laminát Foldline je zostavený z vrstiev kraftového papiera impregnovaného fenolovou živicou a vonkajšej vrstvy dekoračného papiera impregnovaného aminoplastickou živicou spojených v dvojpásovom priebežnom lise pri vysokom tlaku (> 20 barov) a teplote (> 150 °C). Tento výrobný postup je garanciou vysokej odolnosti a trvanlivosti dekoratívneho laminátu.

 

 

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.