Diplos

Skip Navigation LinksHome > HPL dosky pre interiéry > Diplos

Diplos

Kolekcia laminodosiek DIPLOS je spoločným produktom talianskeho výrobcu HPL laminátov Abet Laminati a talianskej spoločnosti SAIB. Dvaja tradiční výrobcovia sa spojili a z ich spolupráce vznikol DIPLOS doplňujúci sortiment HPL laminátov. Dekory a štruktúra povrchov je rovnaká ako pri našich HPL laminátoch. To prináša veľkú výhodu všetkým zákazníkom, pretože dizajnéri môžu ľubovoľne kombinovať kvalitné

a odolné HPL lamináty tam, kde je to naozaj nevyhnutné kvôli zaťaženiu, spolu s klasickými laminodoskami tam, kde je zaťaženie a prípadné opotrebenie nízke. Možnosť kombinácie HPL laminátov spolu s laminodoskami, ktorých dekory a štruktúra povrchov je identická, prináša nielen neobmedzené možnosti pre architektov a dizajnérov, ale aj úsporu nákladov pri realizácii projektov investorovi.

 

 

Prezrieť dekory laminodosiek DIPLOS

 

Do Českej a Slovenskej republiky dovážame výber približne 20 dekorov z celej kolekcie. Vybrali sme také dekory DIPLOS lamino dosiek,
ktoré nenájdete u iných výrobcov. Možnosti kombinácií HPL laminátu, laminodosky a ABS hrany nájdete na webe DIPLOS design,
a to vrátane kódov jednotlivých produktov. Pokiaľ sa vám páči niektorý z dekorov, ktorý nie je v našej štandardnej ponuke, neváhajte nás kontaktovať.

 

Diplos a ochrana životního prostředí

Diplos a životné prostredie

Veľkou zaujímavosťou našich nových Diplos lamino dosiek je tiež ich pôvod. Sú 100 % vyrobené z recyklovaného dreva, ktoré by inak skončilo na skládke alebo bolo spálené. Namiesto toho sú tieto materiály transformované na drevotrieskové dosky pre nábytkársky priemysel a potom dokončené našimi dekoratívnymi prvkami.

Všetky panely Diplos sú spracované pomocou najmodernejších technológií a sú vysoko ekologicky udržateľné. Vyznačujú sa použitím bezpečných lepidiel, ktoré vyhovujú najprísnejším emisným zákonom. Všetky naše produkty majú certifikáciu FSC®.

 

 

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.