Aktuálne

Skip Navigation LinksHome > Aktuality

TLAČ - Dekory s podpisom Karima Rashida

Minulý rok, presne od 28. mája do 27. novembra 2016 prebehla výstava Venice dizajn 2016 poriadaná Európskym kultúrnym centrum. V rámci výstavy v Palazoo Michiel bol k videniu jedinečný priestor vytvorený z vysokotlakových laminátov navrhnutých svetoznámym dizajnérom Karimom Rashidom. Presne išlo o ...

A pretože dizajnér Karim Rashid patrí medzi súčasné svetové hviezdy v odbore interiérov, nešlo vám túto zaujímavú prezentáciu neukázať.

Táto kolekcia je navrhnutá tak, aby bola jednoducho povedané "fantastická" a štýlom zapadala do súčasného digitálneho sveta.

Karim hovorí: Zámerom bol pulzujúca priestor, ktorý láka k spevu a všetko akoby ožívalo okolo - návštevníci sa mali cítiť plní inšpirácie. Ľudia sa nepozerajú len na priestor, ale ponárajú sa dovnútra mojich konceptov. Dúfam, že prekračujem čas, priestor, a prinášam ľuďom iné zážitky a inšpirujem je k progresívnemu životu. Výstavy ako táto udržujú pozitívnu ľudskosť a umožňujú nám predstaviť si budúcnosť.

Karim Rashid spolupracuje s Abet Laminati mnoho rokov. Experimentovali s materiálmi, tvarmi a překovali je v čistú syntézu umenia a dizajnu. Karim Rashid, ktorý rád usiluje o vytvorenie originálneho sveta, dáva do toho svoj vizionárskeho dizajn, umelecké schopnosti a svoju filozofiu. Z toho potom vznikajú výstavy, ako je táto: "Čas, Priestor a Existencia".

 

 

Poučenie GDPR
© 2023 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.