RETA
RETA
RETA
RETA
RETA
RETA

HPL dosky pre interiéry

HPL dosky pre interiéry

Zakaždým, keď sa stretnete s HPL, môžete si byť istí, že ide o vysokotlakový laminát, ktorého technické vlastnosti zaručene dosahujú európsku úroveň; materiál najvyššej akosti, ktorý spája vynikajúce vlastnosti, akými sú tvrdosť a odolnosť proti poškriabaniu.

Viac info...

HPL dosky pro exteriéry

HPL dosky pro exteriéry

MEG je samonosný vysokotlakový laminát (HPL) s dekoratívnym povrchom, ktorý je vhodný pre exteriéry. Je odolný proti blednutiu farieb a proti poveternostným vplyvom podľa štandardu ČSN EN 438:2005, časť 6.

Viac info...

CNC opracovanie

CNC opracovanie

Vykonávame opracovanie laminátov modernou CNC frézou a sme schopní frézovať laminát s hrúbkou až 30 milimetrov bez známok poškodenia.

Viac info...

RETA CZ a. s. je výhradným zástupcom spoločnosti ABET LAMINATI S. p. A. pro Českú republiku a Slovensko. Hlavnou činnosťou firmy je predaj HPL laminátov pro interiéry a exteriéry pod obchodnou značkou print HPL, STRATIFICATO, MEG, POSTFORMING a ich následné opracovánie podľa priania zákazníka. Medzi dalšie možnosti osobitého spracovánia HPL laminátov je digitálna talč vlastným motivom alebo tvarové ohýbánie.

ABET Laminati

Výhradné zastúpenie pre ČR a SR

Skip Navigation Links

Ukážky realizácií HPL dosiek v interiéroch a exteriéroch

 

Poučenie GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všetky práva vyhradené. Webové stránky vytvorila marketingová a reklamná spoločnosť PAREXPO s.r.o.